Yeni Şifre Al

Arama Sonuçlarınız

Nasıl Kiralanır

05/08/2017 by Sandal Emlak

Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil Konutunu ve kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, sitemiz üzerinde dolduracağınız Rezervasyon Formu vasıtasıyla gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon  yapıldığı tarihten itibaren en geç; yakın tarihlerdeki rezervasyonlar için 1 iş günü, uzak tarihlerdeki rezervasyonlar 3 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin  % 35’i (bu oran bazı villalar için farklı olabilmektedir) ön ödeme yani kapora olarak Banka havalesi ile tarafımızdan bildirilecek şirket hesabına yatırılır, ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız elektronik posta ile sms veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Geriye kalan ücret villaya giriş tarihinden iki ay  önce Banka havalesi  ile  peşin olarak alınır.

Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içersinde tarafınıza yazılı olarak elektronik posta yolu (e-mail) ile Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

Villa tesliminde teslim edilen demirbaşların sayımı yapılır ilanda belirtilen miktarda depozit alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır.

Villaya Giriş/Çıkış

Villa giriş saati : 15:00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, Villa teslimatı tarafımızdan yapılmaktadır.

Havuz ve bahçe bakımları

Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Tatiliniz süresince  villada herhangi bir arıza vs. meydana gelirse tarafımıza bildirilip, tarafımızdan arıza vs. giderilecektir.

Villalarımız’da temiz yedek çarşaf ve yastık mevcuttur temizlik villa girişinden önce yapılır, müşteri villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içersin de temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti ödenir. – İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücret dışında başka hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su vs. dahil.  KDV dahil değildir. (Gayrimenkul gelirleri her yıl sonunda beyan edilmekte olup isletme olmadıkları için fatura kesilmemektedir. Bu nedenle KDV dahil değildir ibaresi yer almaktadır. Ofisimiz tüm işlemler  için aracılık faturası kesmektedir.)

Evcil Hayvan, Villalarımıza aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir.

Müşteri  Sorumlulukları

Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir, Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen firmamızı haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir. Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir.Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Müşterilerin Rezervasyonlarını İptal Etmesi

Rezervasyon İptallerini yazılı olarak e-mail  ile belirtmek durumundadır. 

Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir :

 1. Kira başlangıç tarihine 90 gün ve üzeri  kala yapılan rezervasyon iptallerinde kapora dan toplam ücretin % 10’u kesinti yapılır.
 2. Rezervasyon için gönderilen kapora’nın tümü iade edilmemektedir.
 3. Kira başlangıç  tarihine 90–60 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedelin % 60 (% atmış) ;
 4. Kira başlangıç tarihine 30–60 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedel. Müşteriye geri ödenmeyecektir.
 5. Her villanın rezervasyon iptali ve kapora ile ilgili özel koşulları olabilmektedir, şayet bu koşullar villanın pazarlama web sayfasında belirtilmişse, bu villaya özel koşullar geçerli olacak ve burada belirtilen genel rezervasyon koşulu hükümsüz olacaktır.
 6. İhtilaf olduğu takdirde anlaşmazlığın çözülmesi için Kaş Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.
 • Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim formunu yada aşağıdaki telefon numarasından referans numarasını kullanarak bize ulaşın.

  +90 242 844 24 53

  +90 533 748 6421

  [email protected]

  Yetkili personelimiz tarafından aranmak istiyorsanız lütfen istek formunu doldurun.

 • GENEL BİLGİLER

  Villa ve apartlarımızda standart olarak kullanımınıza sunulan hizmetler :

  Elektrik, su ve tüpgaz giderleri için ücret ödemezsiniz.

  Tatil eviniz size temiz teslim edilip temizlik için ücret talep edilmez.

  Tatil evinin kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.

  Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır.